Dilko YKS-Dil

Tercih Platformu

“Dilko YKS-Dil Tercih Platformu” yabancı dil eğitiminin öncü kurumu Dilko’nun 46 yıllık tecrübesi ile her yıl yabancı dil alanı öğrencileri için özenle hazırlanan “Meslekler Rehberi” kitapçığının kapsamının geliştirilerek dijitalleştirilmiş versiyonudur.

Ülkemizin yabancı dil alanında öğretmenlik, mütercim tercümanlık ve edebiyat bölümlerinden yetişecek olan yetkin bireylerini yıllardır olduğu gibi destekleyen, bu alana özel olarak eğitim veren yegane kurum olmanın mutluluğu her yıl üniversitelerine yerleşen binlerce öğrencimizin gururuyla perçinleniyor.

Tüm dilcilere erişerek hayallerine giden yolda Dilko tecrübesinden yararlanmalarını sağlamak için bu eşsiz platformu tamamen ücretsiz olarak hizmete sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Soru ve görüşleriniz için bilgi@dilkoyksdilkursu.com adresine maillerinizi bekliyoruz.

#dilkobenimle

Yasal Uyarı

Dilko YKS-Dil Meslekler Rehberi ve Dilko YKS-Dil Tercih Platformu’nda bulunan tüm içerikler Dilko Kadıköy Şubesi Rehberlik ve Tanıtım birimlerince hazırlanmıştır. İçeriklerin izinsiz olarak çoğaltılması ve dağıtılması durumunda hukuki işlem başlatılacaktır. Sitedeki tüm içerikler yabancı dil alanı öğrencilerinin kullanımı için ücretsizdir. Dilko ismini kullanarak bu içerikler için sizden ücret isteyen kişi ve kurumları dikkate almayınız.